| z0rel a întrebat:

Cum imi pot dresa cainele sa isi faca nevoile afara?

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Cand vezi ca-si cauta loc-miroase pe jos si se invarte-il inhati de dupa cap si-l dai afara.

| Aditzza213 a răspuns:

Il scoti des afara, si cand isi face nevoile il lauzi si il mangai. Cand face in casa il certi si il ignori, ignorarea cainelui este o pedeapsa aspra! Dar nu mai mult de 10 min ca uita de ce esti suparat! Crede-ma am un caine de 6 luni, abia ce am trecut si eu prin asta!

| xTernal a răspuns:

Pai, cand vezi ca face in casa, arata-i unde o facut si pune-l sa miroasa. laughing si cearta-l (fara sa-l lovesti) si scoate-l afara. laughing adica nu stiu da poate merge la mine o mers.winking