| TurcoaicaTa a întrebat:

La cate saptamani maxim sa iau un caine pechinez de langa mama lui?

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Indiferent de rasa este recomandat sa desparti puii de mama lor la minim 6 saptamani, ca sa fie sociabili cu alti caini si sa invete ceva de la mama lor.

| Elliana534 a răspuns:

Dupa ce iau dat ochii poti sa-l iei dar trebuie sal hranesti cu eprubeta. Normal cam la 5 saptamani sa mai fie si el fericit

| SanziiAndry a răspuns:

La 7-8-9 saptamani este cel mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l pina vezi ca a inceput sa manince singur si apoi il poti lua.Altfel risti cam mult.Numai bine.