| TurcoaicaTa a întrebat:

E o problema daca iau un caine pechinez la 3 saptamani de langa mama lui?

5 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Dupa varsta de 6 saptamani trebuie intarcati. La 3 saptamani inca are nevoie de laptele mamei.

| Andr3 a răspuns:

Da! un caine trebuie adoptat sau cumparat abia dupa o luna si 3 saptamani-2 luni.are nevoie de laptele mamei sale pana la6 saptamani si apoi de ingijirile sale si timp sa se dezvolte.va suferi daca il vei lua asa repede de langa mama sa, va fi antipatic si nu va avea pofta de mancare daca nu il lasi macar o luna si putin cu mama sa

| mishuzuchan a răspuns:

Mai are nevoie de laptele mamei sale asteapta pana la 7 8 saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mult prea devreme, nu stie sa se hraneasca singur si nici imunitatea nu este formata total.Risti prea mult. Numai bine.

| Ali191 a răspuns:

Nu. E prea devreme.