| anonim_4396 a întrebat:

La mulți ani 2024! Cum v-ați protejat animalele de focurile de artificii? Sau sunt obișnuite?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Cu muzica calmanta pentru câini și pisici la un volum cât sa acopere zgomotul artificiilor. Cu toate că anul asta, la mine a fost slab, puțină mișcare și totuși mă bucur că s-au terminat rapid.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din fericire e obișnuit. Și tot din fericire au fost putini tâmpiți in zona unde locuiesc

| Ilovedinero a răspuns:

Cainii sunt obisnuiti, motanul a fugit o zi si 2 nopti de acasa si a venit azi dimineata sa "rupă oalele"