| Marutza1999 a întrebat:

M-am razgandit in privinta cainelui...Am auzit ca Akita Inu nu e bun pentru apartament.Asa ca m-am intors spre Golden Retriever.Cam cat costa un caine din aceasta rasa vaccinat, deparazitat, cu microcip implantat etc? Si daca aveti, spuneti-mi cam cum se comporta, ce mananca... :-)

Răspuns Câştigător
| Adda97 a răspuns:

Golden Retriever costa in jur de 300-400 Euro happy
Nu am,dar iti pot spune ce este o rasa care se ataseaza foarte repese de stapanii lor happy
Sunt iubitori si activi
Iti va fi destul de greu la apartament cu el, deoarece va trebui sa il scoti afara in fiecare zi, de vreo 2-3 ori,timp de cel putin o ora.
Ca mancare,cel mai bine te duci la un petshop, si intrebi. happy
In general, ai facut o alegere bunawinking Este o rasa super big grin