| loredanarotariu a întrebat:

Ma gandesc cu sotul meu sa plecam la vara intr-o excursie pe motocicleta (Honda Hornet 600 cc, 10-15 zile maxim) in afara tarii. Ce destinatie ne recomandati?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un drum pana in Spania, zona catalana... chiar pana la Ghiblartar... Traseul cuprinde 9-10 tari, va opriti unde va place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tias recomanda spania
e ff frumoasa
am fost si eu

| cotzobel a răspuns:

Culmea ca si eu "votez" pentru spania...in zona Barcelonei.mai ales ca vii in vara ai si concerte.si m.ai ales ca iti comanzi o cafea si iti da sa mananci ceva gratis ca nah cu criza asta...hee hee

| cristina_9950 a răspuns:

Eu zic in Grecia are un peisaj superb