| BlackWolfPB a întrebat:

Vreau să îmi cumpar o motocicleta și nu pot sa aleg dintre: Honda Hornet (2003) și Suzuki GSX 750f (2003).
Care este mai buna? (Explicati)

Răspuns Câştigător
| Marcu_Stefan_2001 a răspuns:

Păi aici vorbim de două tipuri de motociclete una sportivă și una neket, depinde unde o folosesti si ce vrei de la ea.
Hornet este mai comod si mai manevrabil prin oras decât o sportivă însă dupa parerea mea nu arată la fel de bine ca o sportivă însă pe o sportivă vei sta destul de nașpa dar poti merge tare cu ea.
Si cu honda poti, dar fiindcă este neket vântul o sa te lovească în zona toracelui si deja de la vreo 140 km/h devine incomod. Dacă stai in oras si faci puțin routing recomand hornetul daca stai într-o zonă rurală atunci as zice ca suzuki este mai bun.Tu ar trebui sa le testezi si dupa sa vezi care iti place mai mult...