| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Ma nevoie de ajutor pisica mea are ceva la ochi ceva ca si un fel de carne cu un pic de sange.ce pot face?ce poate avea la ochi? p.s. uneori ii mai curg ochii.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pot sa fie multe cauze. Veterinarul este cel care trebuie sa hotarasca ce este si cum se trateaza.
http://www.zooland.ro/Afectiunile_oculare_la_pisici-6774.html

7 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Este posibil sa fie cancer din cate ai scris tu, trebuie dusa la veterinar, numai sta sa pui intrebari pe TPU.Succes!

| Ramona000 a răspuns:

S-ar putea sa aiba conjunctivita adica i se pune ceva carne putin la ochi si nu mai vede. eu spun sa-l duci la veterinar exista crema la farmacie pentru conjuctivita pe care trebuie sa i-o dai la ochi si oameni pot sa aiba conjunctivita
nu stiu daca chiar ar putea sa aiba neaparat conjunctivita
mai bine daca nu esti sigur intreaba un veterinar 70 la suta s-ar putea sa fie conjunctiita
iti sugerez sa mergi cu ea la veterinar o sa-ti zica tot ce e nevoie

| Roxin_Alex_1989 explică:

Multumesc pentru sfaturi tuturora

| Krosa a răspuns:

Pisicile umbla mult afara acolo sunt tot felul de microbi praf uneori se pate imblonavi. Sau un om i-a facut ceva sau un caine.
PS duo la un veterinar!

| MonicaPis a răspuns:

S-a intepat in ceva du-o la veterinar BAFTA

| Lowyy a răspuns:

Du.o la veterinar altfel ar putea sa.si piarda vederea

| AnkutzikkMititik a răspuns:

Du-o repede la veterinar daca tii la ea nu va conta pretul!