| anonim_4396 a întrebat:

Mai demult, cand a fatat cateaua mea(ciobanesc-mioritic) pentru prima oara, a facut 2 pui(o catea si un caine). Cateaua am dat-o unui vecin fara probleme, iar cainele unor rude. Cand au venit sa-l ia l-au mai dat catelei o data prin plasa custii, ca sa se vada pentru ultima oara. Cateaua miorlaia(nu stiu cum sa ma exprim), insa eu ca niciodata, am izbucnit in plans. Oare ce sa fi fost? Durerea catelei s-o fi resimtit eu? Sau sa ma fi impresionat despartirea dintre cei doi? Funda

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Cu siguranta asta a fosthappy
Te-a impresionat cand ai vazut cateaua plangand dupa puii ei.
Sunt momente cand izbucnesti asa. dintr'o data
:*

Funda?:*happy

2 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Sigur ai fost impresionata de despartirea celor doi
tine minte ca insticult matern se pierde dupa 2 saptamani asa ca acum mama nu isi va mai recunoaste puiul nu va stii ca a fost al ei, ba chiar va si uita ca l-a fatat

| lory_9422 a răspuns:

Da, probabil tia parut rau de catel. Sfatul meu:ia-l inapoi repede!