| Kittyzzz a întrebat:

Maine voi primii un pitbull de 3 saptamani, stau la bloc. Credeti ca va fi greu?

5 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Nu, o sa aiba aprox 1 kg

| vladv26 a răspuns:

Nu va fi asa greu

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Este un caine energic si mare si daca nu-l scoti afara (vorbesc de cand va creste), nu-l lasi liber sa se joace ii va fi lui foarte greu, pentru ca nu se va simti bine in mediul lui.
Deci trebuie sa ai timp de el.
Acum cat e mic e jucaus si dragut, nu e foarte greu.
Sa-ti traiasca si multa bafta cu el!
O zi faina, pa!

| SüßesHäschen a răspuns:

Nu va fi deloc greu puppy dog eyes un caine asa de dragalas sa faca ceva rau? nooo doar se plimba din colo in colo si se joaca.

| Motanul15 a răspuns:

Eu zic ca prima data va fi usor dar costa banii sa il intretii dar daca ai cand o sa fie mare sa ia grija sa nu atace pe cineva daca o sa il scoti afara