| sowhatt a întrebat:

Credeti ca ne va da greu maine la mate? sad

18 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

La romana totusi ar trebui sa recunoastem ca in afara de propozitia aia care daca o dadeau normala acum nu mai ieseau tam`tam`uri si petitii, stiri, prof revoltate, parinti sariti pe lupte etc.; a fost chiar simplu.
Si avand in vedere ca sunt camere si nu avem cum copia, sa fie totusi mai usor ca na.:-s

| măcheamăăăî a răspuns:

Sincer, cred ca va fi greut, avand in vedere subiectele tampite pe care le-au ales la romana.Ramane de vazut acum.Succes mult!:*

| sowhatt explică (pentru măcheamăăăî):

Multumesc! Si tie!:*:*

| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Vreau sa iti urez bafta pentru maine, si nu cred ca va da greu.Ma rog, nu am trecut inca prin asta, dar stiu ca matematica e grea pentru cei care nu fac exerciti in fiecare zi, si usoara daca ai avut mereu 9 si 10

| sowhatt explică (pentru ShadowGhost):

Stiu...si nu mai stiu ce fel de exercitii sa fac...m-am plictisit, ca ma pregatesc de mult! Imi place matematica dar trebuie sa recunosc ca nu o stiu pe absolut toata si mi-e un pic frica!big grin oricum multumesc mult!happy:*

| ShadowGhost a răspuns:

O sa stii sunt sigura, stai linistita.Nu trebuie sa ai emoti!

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Sper sa nu... dar oricum sunt sigura ca problemele de la subiectul III vor fi grele ca de obicei straight face succes!

| sowhatt explică (pentru LittleReasonToSmile):

Da, de alea mi-e frica! Multumesc!happy

| ZiZan a răspuns:

Dac-ai invatat nu vad de ce ar fi greu, dar na ..Multa bafta:*

| sowhatt explică (pentru ZiZan):

Tarziu iti raspund...multumesc!:* n-a fost asa greubig grin

| BarboseluSabin a răspuns:

Subiectul unul va fi foarte usor e aceeasi poveste in toti anii doar ca schimba cateva cifre la noi e mai simplu k ne lasa sa copiem, chiar daca nu e prea corect asta ne ajuta sa luam medii mari ....proful respectiv scrie rezolvarile pe tabla si camera nu poate surprinde si tabla

| Numero1 a răspuns (pentru BarboseluSabin):

Nu aveti cum, de obicei sunt doua camere una intr-un colt din fata si una intr-un colt din spate, daca voi aveti numai una atunci nu e corect si nici regulamentar.

| sowhatt explică (pentru Numero1):

La noi este doar una la tabla, de fapt un pic mai sus de tabla, da nu ne-a ajutat niciodata profesorii sa copiem...sad

| Numero1 a răspuns (pentru sowhatt):

Ei bine la noi ai dracu au pus doua, usa deschisa, si o profesoara in fata una in spate pe scaun chiar langa mine

| sowhatt explică (pentru Numero1):

big grinmai bine le lasa si anul asta...happy

| BarboseluSabin a răspuns (pentru Numero1):

Stiu ca nu este regulamentar dar nah,,... este doar o camera mai sus de tabla asa ca tabla nu o surprinde