| мιcυтѕαααα a întrebat:

Matusa mea are o pisicutsa de 7 luni si ii face baie o data pe luna sau cateodata o data la 2 luni. Este bine cum ii face baie?

Răspuns Câştigător
| Aliiinutzatha a răspuns:

Da este foarte bine! pentru ca pisicile se spala si singure si daca o tine in casa la 1 luna sau 2 merge! in caz ca sa murdarit foooarte mult pote sa o spele si in acel moment

2 răspunsuri:
| GumitzaDePepene a răspuns:

E perfect!
Nu e bine sa ii faca baie des, nici cainilor nu se recomanda, ma rog, cu unele exceptii, de exemplu cainii imensi si blanosi, care trebuie spalati de 2ori pe saptamana...dar la pisicute si la cateii mici e numai bine!
si eu am un bichon si tot asa il spal, o data pe luna!
Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa!