| anonim_4396 a întrebat:

Merg la clasa de mate-info cu intensiv engleza. Cum se fac orele si la ce dau teze?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

La mate-info e rau, dai lucrari de control si la sport si te asculta in fiecare zi din toata materia si daca stii iti da 7 sau 8 si daca nu stii te lasa repetent. Orele se fac din greu, va da 50 de probleme de rezolvat acasa la mate si la engleza va pune sa scrieti compuneri de un milion de cuvinte in engleza si sa traduceti 10 carti pe zi din engleza in romana.In concluzie o sa iti placa big grin

| 985436982 a răspuns:

Deci tu chiar nu ai habar unde ai dat? Trebuia sa te informezi dinainte. Ma rog. Nu stiu oricum sa te ajut.

| mazzudance a răspuns:

Eu sunt la acelasi profil si am facut 4 ore de mate 4 de engleza la fel de romana, de info 3 dar se impart nu numai in cabinet pe pc se fac si probleme...pf si fizica 3 ore chimie 2 acum depindekiss! orc se axeaza pe real! Nui usor big grin

| mazzudance a răspuns:

Aa da si dai teze la mate, romana, engleza, info si inca un obiect la alegere dintre chimie, fizica si biologie...asa am dat eutongue