| mona01 a întrebat:

La ce se dau teze in clasa a 9-a la mate info intensiv info si bilingv engleza si la stiinte germana si engleza? Si in a 10-a, a 11-a si a 12-a se dau mai multe teze?
Funda!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi disciplinele la care se dau teze la linkul :
http://isj.gj.edu.ro/wp-content/uploads/2015/10/teze_2015-2016.pdf

În plus, la bilingv/intensiv limbă străină se dau teze şi la acea limbă străină!

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Apropo : NU te poţi înscrie la "bilingv" decât dacă ai susţinut & promovat Testul de bilingv din luna Mai 2016!

Vezi alte detalii în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-intensiv/

| miyako012 a răspuns:

O sa ai 4 teze pe semestru indiferent de profil sau specializare.La mate info intensiv info o sa dai teze la romana, mate, info si inca una la alegere, gen biologie, fizica sau chimie.La stiinte ai romana, mate, biologie si din nou a 4a la alegere.La profil real nu dai teza la limba straina daca nu esti la intensiv. Sper ca te am ajutat!

| miyako012 a răspuns:

Parerea mea este ca mate-info e baza

| Euu8 a răspuns:

La ce liceu esti?

| mona01 explică (pentru Euu8):

Maine trebuie sa pun optiunile, inca nu-s la liceu, dar nu ma pot decide