| DanielaDumitrescu99 a întrebat:

Merge numele Honey pentru un bichon frise mascul?

Răspuns Câştigător
| Theodosis a răspuns:

Doamne auzi honey?!?! Nici macar nu e un sunbstantiv numarabil laughing))))))))))) Ce nume pentru un mascul?

5 răspunsuri:
| TheQuestioner a răspuns:

E dragut, pe mine ma duce cu gandul ca e fetita, mie sincer imi plac f. mult numele de genu Sunshine sau Crystal da tot de fata sunt, cauta pe net nume caine mascul si o sa gasesti niste idei

| TheQuestioner a răspuns:

Poti sa te inspiri de aici : http://animale.acasa.ro/......12791.html

| 13 a răspuns:

Cand i spui cuiva "honey" i faci un compliment sa zic asa,ca prin urmare "honey" in cinteztu asta este advectiv. Nu i poti da la un caine numele "dulce". Lali,Mira, Maia, Kira.sunt nume destul de frumoase dupa parerea mea.

| ωιℓмα a răspuns:

Honey? Mie sincer nu m`i se pare o idee buna. Acum fiecare cu gusturile lui. Poti sa ii pui numele:Mailo, Oskar, Ozzy, bineinteles daca vrei...

| carina23 a răspuns:

Da merge numele.dar eu ti-as sugera sai dai numele :pufulet