| Andreea_Anita_1976 a întrebat:

Mi-a cazut pisica de la et 2 in timp ce eu eram la serviciu. Ii placea sa stea pe marginea geamului si...pana la urma a cazut. Am geamul in spatele blocului, deci nu trec niciodata pe acolo. Nu o scoteam afara la plimbare, deci nu stie cum este. Am vreo sansa sa nimereasca prin fata blocului sau...chiar sa se intoarca?

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Salut. Nu vine in fata blocului, ca e departe, si nu stie sa se intoarca. Du-te si recupereaza copilul. Mi-a cazut si mie de doua ori, de cateva ori a iesit din scara. Daca nu il gasesti azi, il cauti maine, dar nu lasa lucrurile asa. Salveaza pisica!

| ASMA14 a răspuns:

Du-te si strig-o in spatele blocului poate o sa apara

| bogdan88 a răspuns:

Nu prea, slabe sanse