| 0789485858558 a întrebat:

Mi - a murit catelul acum cateva luni il chema Bibelou o sa imi cumpar un caine cam ce rasa credeti ca ar trebui sa imi iau

Răspuns Câştigător
| xBlackB0y a răspuns:

Pai daca ai bani si vrei sa iei un caine care vrei sa te apere, tiai putea cumpare un caine de rasa pitbul sau daca vrei niste caini de rasa mai dragalasi iti poti lua :Bhichon sau alte. In schim am un site pe care cred ca te poate ajuta : http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/. FUNDA?

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Imi pare rau pentru catelul tau! Eu consider ca rasa trebuie sa o alegi tu, care iti place..atat la comportament, cat si la aspect!

| alexmihay92 a răspuns:

Depinde de ce rasa iti place mai mic mai mare potrivit ia-ti un lup.

| 0789485858558 explică:

Dau funda