| andreig a întrebat:

Mi-a murit pisicul de rasa si nu pot sta fara un altul.Am cautat in oras si nu gasesc pe nimeni care sa doneze unul. Cine vrea sa faca o fapta buna sau cunoaste pe cineva care doreste?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru oferte ar trebui sa spui unde locuiesti sau daca esti dispus/a sa mergi dupa el in tara! Dar nu inteleg de vrei neaparat unul de rasa? Eu am si asa si rasa comuna. Dar cei maidaanezi sunt mai afectuosi.Eu am de dat un motan arlechin(alb cu pete negre) de 4 luni.

| irinuca a răspuns:

Sunt o mulţime de pisicuţi care abia aşteaptă să fie adoptaţi. Caută pe internet la asociaţia de protecţie a animalelor din oraşul tău: http://www.animalutul.ro/......lelor/109/
Dacă locuieşti în Bucureşti, caută la Asociaţia Robi.
Dacă locuieşti în Oradea sau în Bihor, poţi încerca la PrieteniiPisicilor :) www.prieteniipisicilor.ro Au câteva pisicuţe adorabile!
Succes!

| ANAANAklhnkln a răspuns:

Am eu o pisicuta mica si neagra. o dat pe gratis, nu o mai pot tine pentru ca am deja 2 pisici cu care nu se intelege, 3 hamsteri si 2 acvarii cu pesti(gradina zoolaughing)
dar trebuie sa stiu unde locuiesti... daca o vrei, vb prin mesaje
winking