| SadBoyForever a întrebat:

Mi-a murit porcusorul de guineea cum fac sa imi revin parca s-a dus o parte din mine il aveam din 2006, va rog un sfat neaparat crying

5 răspunsuri:
| SadBoyForever explică:

Se scrie corect '' da-i'' nici nu stii sa scrii corect smecher virtual i-a niste lectii de gramatica inainte sa faci pe smecherul virtual, oricum merg cu raspunsul tau la admini

Răspuns utilizator avertizat
| Ramona7 a răspuns:

Stiu cum este, foarte dureros si mie mi-a murit cainele care l-am iubit si l-am crescut de mica crying, dar pana la urma eu am incercat sa ma gandesc ca cine stie poate unde este acum este fericit, eu nu o sa-ti spun sa-ti cumperi altul la fel pentru ca nimic nu il va putea inlocui, sper sa te gandesti la ce ti-am zis si sa nu mai fii trist, te-as sfatui sa-ti cumperi un catelusi, sunt foarte jucausi, eu am un golden retriver si este super dragut si simpatichappy

| Barbu_Florinel_1993 a răspuns:

Salut,cumpara unul la fel ma refer la culoare si greutate, poate o sa-l inlocuiasca

| Minnie_Andra_1997 a răspuns:

Hm...ar trebui sa-ti cumpari un nou animal... ar trebui sa iei alt animal, nu un porcusor de guineea