| MateiZZ22 a întrebat:

Mi-am comandat recent bicicleta aceasta https://www.bikexpert.ro/bicicleta-cube-aim-pro-green-bl ack-2021 si eram curios daca bikexpert este un site serios pentru ca am un prieten care a comandat o cursiera acum ceva timp si a venit fara roata din fata si fara o pedala

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă deja ai comandat, e tardiv să ne dăm cu părerea. Totuși, site-ul e ok

| smecheru99 a răspuns:

E ok site ul, dar daca nu te superi cred ca ti ai cam luat teapa. nu de site ma refer, ci de bicicleta laughing)