| sweetluly a întrebat:

Mi-am cumparat un caiet ce sa scriu in el?

Răspuns Câştigător
| Scândură a răspuns:

Buna! Pai poti sa scrii, gandurile, sentimentele tale. Poti sa scrii totul despre tine(varsta, nume, pasiunui, unde stai, despre prieteni, despre scoala) insira-ti gandurile pe el! Poti sa-l transformi si in jurnal! Poti sa si schitezi imagini in el, imaginare sau din viata de zi cu zi!
Sper ca te-am ajutat, bafta!

20 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Ce vreibig grin

| XtmCamiii a răspuns:

Buna pai ai putea sa scrii cantecele poyezi versuri compuneri sa fie jurnalul tau sa faci desene sunt multe chesti care le poti face:d
funda?love struck

| DianaScorpio a răspuns:

Tine-l pentru cand incepe scoala si foloseste-l atunci.

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Tu când ai pus această întrebare te-ai gândit ce va gândi lumea despre tine?
Crezi că pari interesant/interesantă?
Mai gândește-te!
Pa-pa.

| claudiuxs a răspuns:

Un caiet gol ar spune mai multe decat unul plin

| sweetluly explică:

Foarte bine ca nu mai comentezii!

| Th3eo a răspuns:

Fa-ti un fel de jurnal si scrie in el amintiri frumoase petrecute cu prietenii si familia sau scrie perle de profesori si glume ale prietenilor

| zapacita05 a răspuns:

Oracol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnalul tau, desene, poezii pe care sa le tii doar pentru tine.
Toate bazaconiile ce iti trec prin cap. happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Poti scrie ceva ce n-ai mai scris in niciun caiet pana acum.

| redrosegirl a răspuns:

Pai ai putea sa compui cantece /poezii sau ai putea sa-ti faci un jurnal /oracol.

| bigsy a răspuns:

Teme, poti desena[doar cu creioane si markere], poti face jurnal din el. sau sa faci " Jurnal C.M.B.P.(cele mai bune prietene]. adica sa scrietzi fiecare cate o pagina pe rand cu ce va trece prin cap. sau sa faceti discutzii. love struck. funditsaaaa te rrrOOgg

| Cherry a răspuns:

Sti sa intri pe net, pe TPU, pe siteuri etc si nu sti ce sa faci cu un caiet?
NUmai comentezwinking
pa.

| MerVeilleuX a răspuns:

Poti scrie mottouri.

| Tinutsa a răspuns:

Versurile care iti plac tie, amintiri, statusuri dragute si poti sa il colorezi frumos. Sper ca te'am ajutat happy. funda?big grin

| CreatzaDeEa a răspuns:

Ce fel de caiet?
caiet de scoala sau gen jurnal?
deseneaza su scrie unde ai vrea sa mergi in vacanta nu stiu lasati imaginatia sa zburde!

| vladutz333 a răspuns:

Pai eu nu cred ca toate chestiile astea cum ar fi povesti poezi oracole sau jurnale is niste aiureli dc nu-l pastrezi pentru ceva mult mai serios fara suparare dar mie imi par toate chestiile astea poezii povesti jurnale oracole sunt doar niste metode de a face risipa de hartiebig grin folosestel pentru ceva mult mai serios cum ar fi la scoala va fi mult mai binewinking

| sweetluly explică (pentru vladutz333):

Iti multumesc frumos pentru sugestiile tale love struck

| Rlu a răspuns:

Pai compune poezii pana il umpli:*:*.sau scrie o poveste imaginara, sh multe altele:*:*pa pa