| ideifixeneatinse a întrebat:

Trec a 7 si am o amterie noua : chimia.
pe ce caiet trebuie sa scriu?

15 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Pentru chimie îţi trebuie două caiete studenţeşti de matematică: unul pentru clasă, iar altul pentru teme. În afară de asta, mai trebuie să ai la tine un sistem periodic.
Mult succes!

| anutza a răspuns:

Pe un caiet de matemtica, deoarece vei avea formule

| Dina a răspuns:

Caiet de matematica pentru ca chiamia este legata de matematica(o sa rezolvati multe probleme).

| MissmysteriousS a răspuns:

Trebuie caiet de matematica...

| AlexandraM776 a răspuns:

Caiet de matematica

| kate68 a răspuns:

Caiet de matematica, chimia se aseamana putin de tot cu fizica. Bafta!

| anducool a răspuns:

Caiet de matematica

| ZwNsv a răspuns:

La chimie trebuie sa scrii pe caiet de MATEMETICA, de altfel ca si la fizica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caiet de matematica

| kkkmakafull a răspuns:

La chimie iti trebuie caiet de matematica, un caiet mic de teme(60 de file) si cel de clasa trebuie sa fie studentesc de 180 file succes in noul an scolar!

| criss_2781 a răspuns:

Mai e pana incepe scoala
e VACANTA si gandurile despre scoala sunt interzise asa ca distractieeeeeeeeeeeee

| ideifixeneatinse explică:

Materie*
scuze de greseala.

| Iulya17 a răspuns:

Eu am avut caiet de matematica, studenteschappy

| Ana_6967 a răspuns:

Si eu aveam aceeasi dilema dar acum am lamurito si eu trec a 7ea

| auroramaria a răspuns:

Ce iti zice profesorul