| DenyDenysuk a întrebat:

Mi-am luat o catelusa si nu stiu ce nume sa-i pun.Ma ajutati? Nu vreau nume in ordine alfabetica pe care le pot gasi pe net vreau parerea voastra.Nu vreau nici ceva greu pentru ca a fost la tara si i se spunea in multe feluri.

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Aly_1997 a răspuns:

Poti sa ii pui urmatoarele nume : Fify,Pufy,Pufosenie,Pufilici,Pufulete,Grasunica,Muffins(inseamna priosa in engleza)Lady, Flufy(cred ca este mai mult de baiat), Sasa, Tasa, Roxx... Mai bine inventezi tu ceva sa-ti placa foarte mult sincer eu i'as pune numele muffins(mafins) pentru ca e foarte dragut si daca, catelusa are culoarea maro este perfect happy

| DenyDenysuk explică (pentru Alexandra_Aly_1997):

Multumesc de ajutor pana la urma am zis sa ii pun nume Sasha.

| LiviuuuXD a răspuns (pentru DenyDenysuk):

Frumos nume happy bravo!

11 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Lady, Rasha, Maya, Layla, Bea sau Bia, Linda, Ema, Sara, Luna Faby, Cora, Suzy sau Susy, Hera, Ara, Mia, Aida, Molly, Clara, Aisha, Sasha, Cassie, Kira, Lea, Mely, Mindy, Lizzy, Kira. Astea imi plac cel mai mult...sati traiascawinking

Funda?

| LiviuuuXD a răspuns:

Depinde de talie, ce marime o iei: mica, medie sau mare?

| DenyDenysuk explică (pentru LiviuuuXD):

E fooooarte mica

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Pufy,roxi,bell,bella,princess,diamonds,ema,
cloe, ricki, ema

| Pisicutayna a răspuns:

Frumos numele care l-ai ales! Sa-ti traiasca catelusa si sa fie sanatoasa! :*

| Eelly a răspuns:

Bella,roxi,sara,Carla,Ella,Emma,JoJo,Lady,Lala,Lally,lesy,Linda,mindy,nana,nela,neli,molly,tesi funda?

| Lina1997 a răspuns:

Numele tau big grin ca oricum semeni q una.:d

| andreiandrei09 a răspuns:

Gysma