| iri a întrebat:

Microbistilor, stiti cumva cand vor avea loc tragerile la sorti pentru semifinalele Cupei Romaniei?
Si inca o itrebare: ce echipa ati prefera sa castige Cupa Romaniei Timisoreana?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Nu stiu. dar stiu cand se joaca.
-23-35 martie semifinala tur
-13-15 aprilie semifinala retur
-5 iunie - finala (la Iasi)

Acum ca a iesit Steaua... Brasovul.

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt din Barlad, jud. Vaslui, deci... FC Vaslui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intereseaza, atata timp cat echipa mea pe care o susutin meci de meci a iesit din aceasta competitie din cauza arbitrajului, sau poate pentru ca am juvat cu detinatoarea trofeului... Rusine tuturor! Voi trai doar pentru o echipa, doar pentru o iubire alb-albastra, doar pentru cea mai frumoasa si mai iubita echipa din Romania!
Sa castige Vaslui...

| danutz_8631 a răspuns:

Cfr.