| Silviu_1540 a întrebat:

Mie imi plac foarte mult animalele de companie si anume iepurii in special. Daca ma puteti ajuta: vreau sa cumpar un pui de iepure de rasa: Belgian, berbec, etc. Dca puteti sa imi dati niste informatii de unde as putea sa cumpar, atat de pe internet cat si din tara. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexyaLove a răspuns:

PAI SILVIU de unde esti tu? si mie imi plac iepurii enorm de mult, si in septembrie trebuie sa fete iepuroaica mea care este rasa marele alb. Puii sunt incrucisati intre marele alb su uriasul belgian