| andreea_1536 a întrebat:

Ne-au adus cataloagele cu pozele de sfarsit de generala si trebuie sa criu la fiecare coleg in parte cate ceva, nu am idei.imi puteti da voi, va rog,

Răspuns Câştigător
| adryanna_7314 a răspuns:

Nu cred ca stim noi c sentimente ai u pentru colegii tai! mai bine ai scrie tot c simnti cu adevarat pentru ei! si daca e mai bagi si u cate ceva d genu:imi pare rau ca s-au terminat anii d sc si ca toti trebuie s o apukm pe cai diferite, dar soarta sper s n mai aduc impreuna s mai petrecem acele clipe frumos p care nu l voi uita niciodata! c zici? aste e o idee d moment. sper s t inspire s scrii ceva si mai frumos si memorabil

3 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Ai castigat sau ai pierdut
Nu te opri din drumul inceput
Luptand sperand ca intr-o zi
tot ce iti doresti se va implini
Regreta doar timpul pierdut
Tot ce puteai sa faci si nu ai facut

E trist si totusi adevarat
Ca frumoasele momente trec
Clipele fericite zboara si ca un strigat
Al regretului raman doar amintiri

| GdX a răspuns:

Ce idei? Pune tu ce crezi despre fiecare, iti lasi parerea, cum ti s-au parut fiecare in parte. Asa e cel mai frumos. Pentru ca o sa cresti si o sa realizezi ca ti-au scris niste versuri copiate de pe unde nu stiu. Cel mai frumos e cand spui adevarul.

| lavinia_7118 a răspuns:

Si eu sunt tot cls a8a si aproape toti colegii au scris ce au gandit ei despre mine. fara poezii si alte chestii. poti sa le spui pur si simplu ce gandesti despre ei, cum au fost anii astia cu ei etc.