| Djlsghtnquuw a întrebat:

Neata :*. Cainele meu se tot scarpina, si nu stiu de ce, nu are purici si are 2 luni. thinking De ce?

Răspuns Câştigător
| DarkSkittles a răspuns:

Mancarea nu e de vina, e de calitate.Ar trebui sa-i faci analize complete.s-ar putea sa aiba viermi.E specific cainilor mici.Mult succes!

5 răspunsuri:
| DarkSkittles a răspuns:

Neata! Poate are raie...asa am patit si eu cu pisica mea, scarpinaturile mai apar si pe sistem nervos.ar trebui sa-i faci analize complete, poate fi alergic/a la ceva din mediu.Ce ii dai sa manance?

| Djlsghtnquuw explică:

@Angiix, nu are purici, m-am uitat eu. @Raluca: ii dau Pedigree Junior.

| KinoAndreea a răspuns:

Raie nu are cum sa aiba, de la raie ii apar rani.
purici se poate sa aiba...

| Angiix3 a răspuns:

Salut! Da are Pureci este mic si este normal purecii se fac si daca este putin transpirat sau daca se tavaleste prin mizerie este mediul perfect al purecilor. Cumpara Praff din ala de purici si da.l pe Burtica. happy

| Chriss5Kiki a răspuns:

Cred ca are purici, ca ei se ascund destul de bine prin blana. Da-l cu Frontline Dogs, dar citeste instructiunile mai intai.