| cipailina a întrebat:

Neata! Ce animale de casa aveti (pentru cei care stau la apartament)? Funditawinking eu am perusi, unul galben (masculul) si unul verde (femela)

Răspuns Câştigător
| Raton a răspuns:

Am un motan din rasa ragdoll este invatat sa faca la litiera si este foarte calm (a fost castrat) si mai am doi perusi (papagali mici) care stau in colivie dar ii las si pe afara de doua ori pe saptamana, motanul mananca de toate (mai putin lapte si paine) iar perusilor le dau seminte de obicei dar le mai pun paine, mar si diferita fructe

5 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Eu am un hamster pitici, 5 pesti Guppysi in curand o sa primesc un Cocker Spaniel.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Un hamster frumusel foc

| gaby1389 a răspuns:

Am un pechinez foarte simpatic.

| cipailina explică:

Sunt incantanta de raspunsurile voastre...inseamna ca sunteti niste oameni iubitori big grin! As alege toate raspunsurile castigatoare dar nu pot, va rog nu fiti tristi promit ca de alta data va aleg pe voiwinking

| ruxi a răspuns:

Am un catel puppy dog eyes o nimfa si acvariu cu scalarihappy
tu ai animale in casa?happy