| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am o femela de perusi, ieri mi-am cumparat din petshop un mascul. Daca masculul avea pereche in petshop e va imperechea cu femela mea? Daca masculul este putin mai tanar este vreo problema?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Pe acel perus nu il va interesa daca ai o femela sau daca a avut mai multe inainte.Acesta se poate împerechia si cu femela ta.In ceea ce priveste varsta, masculul se poate imperechia daca este adult, indiferent daca este putin mai mic decât femela ta.

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru FoxyM):

Multumesc foarte mult. Mi-ai fost de mare ajutor.

| FoxyM a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Ma bucur! O seara frumoasa!happy