| OlteanuAlexander1995 a întrebat:

Neata lume! Eu o s-a cam plec in tabara si nu prea am idee ce sa imi iau. (in afara de haine, sampon, etc) Ce obiecte de enetertaing as putea sa imi iau?

13 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Jocuri, carti de jocuri, aparat foto si ceva de rontait. Si nu te prea baza pe mancarea lor pentru ca nu e intotdeauna buna.

| ElenaSA a răspuns:

Poti sa-ti iei reviste, carti de citit, carti de joc, table, aparat foto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai gandeste-te cam ce folosesti tu mai des. Adica strictul necesar.

| 8mariastar a răspuns:

Pistol cu apa,telefon, asti, laptop, tableta, apatatyl foto

| Zoey112 a răspuns:

Tableta/telefon/laptop
reviste/carti
jocuri
sucuri/saratele/dulciuri

| KinderBeeeib a răspuns:

Telefonul,casti,mp3,carti de joc sau monopoly,un film de groaza,o carte,niste gustari,un aparat de fotografiat pentru amintiri,o mini trusa medicala ( servetele umede si uscate,rivanol,plasturi,niste pastile de cap si de burta etc) si daca vrei poti lua si o mica caseta cu lucruri necasare gen ata, ac, scoci, foarfeca), in caz ca nu stati la hotel\cabana\pensiune un cort, chiar daca ai mentionat deja haine si groase si subtiri si vezi t.Pa-pa

| lizy12iul a răspuns:

Nu prea ai ce sa iei, fiindca o sa aiba ei pe acolo, poti sa iei carti de joc.

| marktheshark a răspuns:

Ca sa nu te plictisesti iti poti lua ceva tehnologie(laptop, tableta-si un modem cu internet)

| ExpertMen a răspuns:

Filme,PSP,carti de joci, carti e citit, etc

| ExpertMen a răspuns:

Nu uita ca cel mai important este sa iti asiguri si o punguta de medicamente de genul:nurofen, coldrex, ect

| ÎngerulThawMic16 a răspuns:

Eu, daca as fii in locul tau mi-as lua cartiile de joc... Restul le au ei.winking

| Mihai1499 a răspuns:

Telefonul, aparat foto, cărți de joc, un pachet de poker, etc

| Corleonee a răspuns:

Sah, remi, carti, diverse jocuri de genu, o minge smug un aparat foto, tu stii cel mai bine ce ti-ar prinde bine...