| steffanna a întrebat:

Luni plec in tabara de ski. Ce as putea sa imi iau la mine?

Răspuns Câştigător
| AndreiBolos a răspuns:

O sa fiu serios : Nu mai vorbesc de haine si tot ce iti trebuie tie, ia-ti niste pantaloni de fas, un polar/maleta, o geaca de fas grosuta. Cam asta e kit-ul de ski.O sa inchiriezi de acolo tot ce ai nevoie pentru ski. Have fun!

7 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

Banii,haine groase, telefonul, periuta de dinti, dildoul preferat

| TheStory a răspuns:

Zapada.

| SerafimHD a răspuns:

Haine in principiu ceva care termoizoleaza, ceva gros. haine de corp... si daca o luam asa am putea spune si prezervative, nu se stie niciodata. Distractie placuta! Si posibil sa trebuiasca sa iei lectii daca nu ai mai facut asta inainte(prima data la mine era sa daram un magazin) oricum succes! Distractie placuta! si un an bun!

| adrew a răspuns:

Ia "survival kit" in caz ca te ratacesti in munti, ia seama sa includa neaparat bricheta si maceta

| JockerStoica a răspuns:

Ia-ti la tine haine groase manusile de fas groase ochelarii de sky o cagula, periuta de dinti niste sandwichuri niste suc sau ceai etc.

| EmanuelaZ a răspuns:

Iubitul...

| Vlad_Nichita_1998 a răspuns:

Trebuie sa iti iei manusi,fes, si unde se tine tabara? nu uita de bani, sampon, carti de joc, laptop dc ai