| StefiChan8D a întrebat:

Niste jocuri cu viata animalelor, lupi, ursi, iepuri, caprioare etc. Jocuri doar tu fiind un animal, fara impuscaturi. Funda happy

Răspuns Câştigător
| UrsaRadu a răspuns:

Lif,fly a like bird, wolfquest

6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Wolf Quest un joc real si frumos, interesant.

| StefiChan8D explică (pentru MisFit20):

Ce intelegi tu prin: Jocuri doar tu fiind un animal,? nu inteleg de ce cand postez o intrebare de genul asta mereu primesc raspunsuri ca asta

| Awwwww a răspuns:

Zoomumba; este un joc in care tu ai grija de animale cum ar fi : iepuri, papagali, zebre, etc.

| StefiChan8D explică (pentru Awwwww):

Am spus : Jocuri doar tu fiind un animal, fara impuscaturi. ce intelegi tu prin,, doar tu fiind un animal si jucand ca unul"? nu mai raspunde daca imi dai chestii gen zoomumba.

| wolflovers20 a răspuns:

Lif,ipredator,feral heart happy