| Krauser a întrebat:

Niste jocuri epice pentru PC... Cerintele nu sunt o problema.P.S. Fara Elder Scrolls, Call of duty L4D, Battlefield, GTA, POP, Prototype, Wolfenstein, Slender sau Medal of Honor.Nu conteaza genul jocului

8 răspunsuri:
| RegalusDekaron a răspuns:

Mai am in pc crysis 2, star wars the force unleashed 2, x men origins wolverine (omule merita), devil may cry 4 (dar si 3 e tare) si unul mai vechisor dar bun matrix path of neo

| Krauser explică (pentru RegalusDekaron):

Le-am avut pe toate... Poiate imi bag crysis..atunci cand mi l-am downloadat era in rusa poate acum gasesc in engleza.

| RegalusDekaron a răspuns (pentru Krauser):

La inceputul lui februarie apare si 3

| Nickname1890 a răspuns:

Seria Mass Effect... absolut EPICA!

| grasuN a răspuns:

Amnesia

| chirez4444 a răspuns:

League of legends, metin2, nedd for speed, fifa2011, 2012,2103, counter strike, warcraft, prince of persia, assasin's creed

| Krauser explică (pentru chirez4444):

Le-am avut si pastea

| chirez4444 a răspuns:

Eu am dat multe exemple si mai adaug si wresling ultimate impact