| PrinCluj a întrebat:

Nu aveti posibilitatea de a va plimba cainele?
Sunt studenta la Medicina Veterinara, pasionata de animale si dornica de a face un ban in plus pe langa bursa gigantica. Daca nu aveti timp sa va plimbati animalul de companie dar vreti ca acestuia sa nu ii lipseasca exercitiul fizic necesar, ma puteti contacta la adresa de e-mail plimb_caini_cluj@yahoo.com. Pret negociabil.

3 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Si eu am pechinez,vrea mereu plimbat. daca esti dispusa, lasa-mi un mesaj in privat, pentru negocieri!

| PrinCluj explică (pentru sebysebyca):

Buna,
Aparent, statutul de membru junior nu ne permite sa trimitem mesaje private. Daca sunteti interesat ne puteti contacta la numarul 0753565248.

| PrinCluj explică (pentru sebysebyca):

Buna,
Aparent, statutul de membru junior nu ne permite sa trimitem mesaje private. Daca sunteti interesat ne puteti contacta la numarul 0753565248.