| CarlaHecox a întrebat:

Nu-mi recomandati niște nume pentru viitorul meu catel(băiat)? Nu românești si nu gen Dick laughing
Mă gandisem la Yoda, insa... vreau sa aud mai multe păreri.

19 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Max.

| BlackFuneral a răspuns:

Pussy.

| CarlaHecox explică (pentru BlackFuneral):

No,just no.

| BlackFuneral a răspuns (pentru CarlaHecox):

Bine,atunci Vasilichi

| CarlaHecox explică (pentru BlackFuneral):

Așa mai merge.Dem people will be jealous of my Vasilichi.

| BlackFuneral a răspuns (pentru CarlaHecox):

Sau Pulichi thinking

| andrw1929 a răspuns:

Sparky,Blachye

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Scott

| Geezgirl a răspuns:

Fluffy!

| aquarising a răspuns:

Athos, Jack

| SpLyTTeR21 a răspuns:

Wolf, Picky, Nero, Rex.

| YourB0SS a răspuns:

Basescu sau poti sa-i spui Basilu'.

| TequilaLoL a răspuns:

Buna, Carla :*! Uite` aici numele care imi plac mie big grin si sper sa-ti placa si tie laughing : Max, Kenzo, Bruno, Tituan [ asa cum se scrie se si citeste ], Billy, Azorr, Nero, Rex, dar Yoda este superb love struck, imi place mult. Asa deci, sper ca te-am putut ajuta cu ceva kiss, te pup si pe tine si pe catelushhh :*!

| StickMarian a răspuns:

Roger
Sky
Nelu laughing
Jhon sau Jack dar Yoda e super
Nu mai stiu acum pe moment primesc si eu o funda?

| DarkyChan a răspuns:

Daca vrei nume mai astronomice poti alege intre : Astro, Galaxy, Rocky sau nume mai des puse precum : Pufi, Nero. Daca nu iti place nici una din variantele mele poti sa cauti un site care are nume pentru animale! Uite un site http://www.animale.ro/nume-de-caini

| XdRaGoSxBoSsXx a răspuns:

Max rex fluffy puffi clarky sparky tenerife>