| luiza71 a întrebat:

sunt in clasa a 12a si sunt pe profil economic.si nu stiu spre ce facultate sa ma orientez. ce imi recomandati? eu ma gandisem la finante si banci, da vreau si alte pareri!

1 răspuns:
| criisz a răspuns:

Cu draga inima iti recomand orice facultate din cadrul ASE ( Academia de Studii Economice)www.ase.ro. La categoria "Facultati", te poti orienta. Sunt si alte universitati care au facultati ce se bazeaza pe economie, dar ASE este una dintre cele mai bune ( ca sa nu zic cea mai buna) universitate in domeniul economiei.
Mult succes!