| titusfresj a întrebat:

Nu stiu la ce film sa ma mai uit! Voi ce filme ati vizionat in ultima perioada!

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ieri am văzut filmul "The mystery of Pitsburg". Mi s-a părut interesant. În urmă cu câteva zile am revăzut "Powder Blue". E o dramă... Destul de trist filmul...
Depinde ce vrei să vezi. Îţi recomand ca să comedii: Role models, Ghost of girlfriends past, What happens in Vegas. Ceva filme mai romatice ar fi: A walk to remember, P. S. I love you, Wicker Park, Moulin Rouge, Dacă vrei drama... Requiem for a dream, Frozen River, Powder Blue, The last kiss.

Răspuns utilizator avertizat
| xtina a răspuns:

Eu am vazut PlayBoy de L. A! A fost marfa mai ales ca am mers cu toata scoala la cinemalaughing Nici nu mai avea bilete sa le dea la aia din spatelaughing

See-ya!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry poter 6 parca, ultimul, dr House este in fiecare seara la ora 21 sau la 13 ziua, discovery e plin de informatii de ultima ora si sunt site-uri de informare despre ultimele desc operiri, foarte interesante, mai afli ce-i pe mapamond.

| Meredith a răspuns:

Bring it on 1, 2, 3, 4, 5
Orphan
Marley and me
Yes Man
Memoirs of a Geisha
love struck