| DJSkillzPhiladelphia76ers a întrebat:

O intrebare very ciudata! vreau un raspuns sincer credeti ca e normal sa iubiti un club de fotbal? eu tin la rapid ca pe propria viata si nu pot sa renunt oricat incerc nu pot...

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

E normal. E normal sa ai lucruri sau persoane pe care sa le iubesti, la care sa tii, si sa te doara daca ti se cere sa renunti la ele. Cindva eram un mare fan al lui Poli Timisoara. Doar faptul ca ma ocup de treburi mult mai serioase m-a facut sa renunt la acea iubire a mea. Insa si acum nu pot fi indiferent cind echipa lor joaca vreun meci, si il mai vad sau ascult pe undeva.
Dar eu am o intrebare pentru tine: daca echipa ta ar tot pierde mereu si nu ar mai fi renumita, ai mai iubi-o? Adica, esti gata sa iubesti echipa cu adevarat, nu numai la bine, dar si la rau?

10 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

De ce nu? EU sunt fata si tin cu Universitatea Craiova... Orasu', mostenire de familie, habar n'am! N'as putea trai fara Stiinta, desi sunt fata. Ei, ce zici? E normal?laughing

| yumeee a răspuns:

Ioi

| cineva1992 a răspuns:

Sincer parerea mea e aiurea! "ca pe propria viata?" atunci cand o sa ai o prietena sau ai o prietena ce o sa faci o sa-ti dai viata?laughing

| Samy_9877 a răspuns:

Si eu eram fanatic dupa Poli Timisoara(apropo suntem fratibig grin)! Dar de cand mi-am infintat o trupa de Rock! Numai sunt asa, ma mai uit la fotbal si merg si la meciuri dar nu mai sufar cand echipa pierde! Chiar daca nu am pierdut anul asta!big grin

Poli si Rapid se iubesc la infinit!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal si eu tot cu Rapidu tin tot mostenire de familie.si sa fim serios la ce atmosfera avem pe giulesti este uimitoare:X:X:X:X:X:X tione-o pe a ta incontinuare si hai Rapidu...winking

| Insurgent a răspuns:

Ei este ca un fel de hobby nu esti singurul care iubeste enorm de mult o echipa. ei bine parerea mea e ca nu e nimic anormal in astawinking, nu ar trebui sa incerci sa nu mai ti la ea sau din astea ca n-are rost

| DJSkillzPhiladelphia76ers explică:

Cristi202 sunt crede-ma sunt obisnuit si acest lucru nu-l zic din prostie! e mostenire din familie echipa RAPID!

| DJSkillzPhiladelphia76ers explică:

Rapid nu este asa renumita rapid e un club modest nu se da mare pentru mine e placerea numai cand vad ca joaca rapid aici mi-am gasit idolii imi ofera o bucurie sufleteasca

| impossible_9700 a răspuns:

E destul de normal. Asa tin eu la Enrique Iglesias pentru ca sunt fata. Probabil daca eram baiat iubeam un club de fotbal sau o masinatongue

| Ruby_3809 a răspuns:

Nu...categorik nu, e complet anormal. si chiar ciudat