| anonim_4396 a întrebat:

la fotbal atunci cand trebuie sa dai gol ai voie sa intri cu mingea in semicerc?
Dau funda cel mai rapid raspuns [ si stiu e o intrebare cam ciudata ]

Răspuns Câştigător
| WarriorInReserve a răspuns:

Ai voie să intri şi în poartă.
Poţi intra unde vrei tu atâta timp cât nu ieşi din teren.

11 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

NU! Poti sa dai si din careul tau!

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Daca esti atent unde sta portarul

| anonim_4396 explică (pentru stlucian):

Deci ieri eu stateam in poarta si ei au intrat in semicerc si i-am zis sa nu mai intre ca nu are voie si a zis ca are ca nu stiu cine i-a zis si mi-a zis sa intreb pe cine vreau ca imi va spune ca da are voie, deci are voie sau nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba da tu te referi la handbal sau la fotbal?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am specificat clar sa la fotbalwinking

| alexs99 a răspuns:

Da,ai voie sa intri cu mingea in semicerc, doar la handbal nu ai voie sa intri in careu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fotbal ma refer nu la handbal ca acolo stiu

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Da poti intra cu mingea in semincerc intr-un meci de fotbal
acuma depinde de ce joc ati jucat la unele jocuri nu ai voie (11 mars 105, scandinava)

| DeeaVonP a răspuns:

Buna Christine20, au voie ca sa intre in semicerc, adevarat ca la unele sporturi cu mingea nu au voie, cum ar fi handball-ul, nu se pune punctajul acelui gol big grin Funda? :*

| IonuTc007 a răspuns:

Trebuie sa fi atent la pozitia portarului, si ai voie si sa intri in semicerc! happy

| lecyn a răspuns:

Deci depinde de jocul care l-ati jucat si de regurile impuse de prietenii tai...