| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Unde pot sa joc si eu fotbal la un club din Craiova?
Am mai jucat mai juniorii republicani. Sincer, nu prea ma intereseaza sa joc, mai mult antrenamentele... E o metoda simpla de a ma mentine in forma si de a-mi face rapid niste prieteni. Ma primeste cineva? Adica eu am gasit doar csu si csu 2. Cred ca ei vor performanta, eu vreau doar sa fac sport...

6 răspunsuri:
| intrlp a răspuns:

E scump la fotbal.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru intrlp):

Ce e scump?

| intrlp a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Antrenamentul e scump.100 de lei luna...

| Th3AbSinTh3 explică (pentru intrlp):

Aaa? rolling on the floor))) tu stii ce spui? cum naiba sa platesti pentru antrenamentele de la foltbal? Eventual 200 de lei pentru niste ghete, care se fac praf in doua, trei luni...

| intrlp a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Depinde,poate la FC Vaslui da.Eu stiu ce spun ca am trecut prin asta.Si trebuie sa platesti ca doar aia au licenta.Nu e ca la tenis babu.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru intrlp):

Du-te ma rolling on the floor))