| Helena009 a întrebat:

O prietena de-a mea a fost cu cainele la med veterinar (are la fel cainele Bichon, el este fratisu) si a zis sa-i dam doar granule pana face 3 luni.I-am dat si a mâncat. De luni pana miercuri seara a mâncat. Dar azi dimineață am dat de mancare si nu mănâncă deloc si am pacalit cu putin mancare umeda (pliculețe ) si am pus 2 picături de sos si peste câteva secunde a vomitat..Si acum nu mănâncă deloc dar doarme. Ea are 3/4 săptămâni. Si cand doarme sforăie putin. Ce are?

1 răspuns:
| 12lopn a răspuns:

Sosul nu i-a facut bine.las ca nu o sa stea nemancat, dar incearca sa nu ii mai dai altceva in afara de granule.