| cățelușa56 a întrebat:

O prietena mia aratat un album cu fotbalisti.Am gasit o poza si am aratat-o clasei, si toata lumea a spus ca fotbalistul din poza e identic cu profu de sport chiar si eu am spus acelasi lucru! Imi explica si mie cineva cum se poate sa fie identic profu de sport cu fotbalistul[fotbalistul e acum in barcelona si il cheama altfel de cat pe prof]funda si scuze pentru categorie

6 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Pentru ca toti avem o sosie undeva in lume, adica o persoana care seamana perfect cu noi

| AlexandraSmiley a răspuns:

Coincidenta...Ce nu mai exista persoane identice in lume? App imi dai numele fotbalistului?

| Ciprian16 a răspuns:

Ei bine ca sa nu ma laud singur si mie imi zic colegii ca sunt identic cu C.Ronaldo poate radetzi dar semanam ei bine ...sunt uni oamenii care seamana sau sunt identici am citit undeva pe un site nu mai stiu numele dar spunea ca toti oamenii au propria dublura in aceasta lume ...ciudat nu?
sper ca te-am ajutat si s-ar putea sa fie identic cu proful tau de sport dar in nici un caz nu este proful tau in pozawinking

| Missy a răspuns:

Ce e asa ciudat la doua persoane care seamana fizic?laughing

| MeoKidu a răspuns:

Hi!
Sunt multe cazuri de acest gen.
Uite ceva de genu' : http://romanianslookalike.blogspot.com/
Sau poţi scrie pe youtube: "nume" look alike, si vei găsi asemanari incredibile :)
Bye!