| dyana_6840 a întrebat:

Pentru inceput imi cer scuze pentru categorie dar nu am gasit una care sa corespunda intrebarii.Deci aseara am visat ca m-am certat cu prietena mea cea mai buna si dimineata cand am sunat-o mi-a zis ca si ea a visat ca ne-am certat.Am ramas uimita sa visam acelasi lucru in acelasi timp.Cum se explica? Funta si votwinking

Răspuns Câştigător
| nice67 a răspuns:

Se mai imtampla, uneori daca sunteti prietene e normal sa ganditi la fel si atunci si visele pot corespunde. Important e ca visul nu s-a adeverit. De asemenea ar putea fi o prevedere, ai grija la ce se va intampla in viitor, din diferite motive sa nu ajungi chiar sa te certi.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca intr o alta viata ati fost suflete pereche

| dyana_6840 explică:

Si ce ar putea insemna?big grin

| VampireBlood a răspuns:

Pai va ganditi amandoua mult la cealalta

| Hasz a răspuns:

Sunteti gemene.rolling on the floorrolling on the floor

| GeNiiuS a răspuns:

Sau te-a mintit ea laughing

| Jokerul13 a răspuns:

Pai din cauza ca sunteti foarte apropiate sunteti la fel va plac aceleas chesti asta ie parerea mea