| andreeaaa1 a întrebat:

Cine imi poate explica cu detalii cum se copie o poza de pe hi5? fundita scuze de categorie

10 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Poti incerca cu printscreen :-). Este un buton de la tastaturahee hee. Apesi pe el cand te uiti la hi5, dupa dai la paint si apesi ctrl+v. Iti va apare ce era pe ecran in timpul in care ai apasat pe printscreen si dupa care cred ca te descurci cum sa alegi doar poza:-).

Sau daca este vorba de poza tha de la hi5 este deasupra pozei cand esti logat :afisare linkuri fotografii" sau ceva in genul asta, dai acolo si copii al-2-lea cod. il lasi comentariu si iti va aparea poza. si o salvezi. click dreapta salvare ca alegi locul si alegi un nume si salvare. :-)

| Any a răspuns:

Pai apesi click stanga si dai forma pozei apoi click dreapta si save image as apoi intri in Microsoft office word sau paint si dai paste daca nu poate iti apare direct in ce fisier sa o salvezi.Bafta si fundita!

Răspuns utilizator avertizat
| virus5381 a răspuns:

Click dreapta pe poza save img on the desktop si esti gatawinking

| cineva_9298 a răspuns:

Cu photoscape daca vrei detalii ia id meu andru_pitic_07

| LucianGabriel a răspuns:

Ce sa te chinui cu print screen...se poate foarte simplu din mozilla sau chrome.
Da un mesaj privat si te ajut.

| MariaN_3122 a răspuns:

Dai print screen apoi CTRL+C deschizi paint dai acolo in chnarul din stanga la dreptunghiul de langa steluta dai click apoi pe pagina si CTRL+V. apoi save.

| kissanutza a răspuns:

Print screen-paint-edit-paste apoi save as =eu asa facbig grin

| silviutza_1057 a răspuns:

cuu google chrome daca ai, dai la poza pe care o vrei dai cu mausul pana aty apare sageata nu manuta pentru click si dai ssave as pe desktop si aty salveaza unu folder cu imi multe porcarii si site-ul; si dai in folderul ala si cauti poza acolo o gasesty o pui in alt folder unde doresty si duapa stergi folderul si se sterge si site-ul... usor eu asa fac! FUNDA?batting eyelashes