| marett16 a întrebat:

O sa imi iau un cane corso, mascul. ce nume sa ii pun? m-am gandit la Murphy dar vreau si alte sugestii. fundita!:X

6 răspunsuri:
| KittiBăă a răspuns:

Eu i-as pune nume Waitywinking

| PralineFine11 a răspuns:

Oscar sau Fredy.

| Jublie a răspuns:

Nu ii poti alege numele decat in clipa in care il ai in fata ochilor. Daca este negru, Bruno, sau chiar Felix, Oscar, Nobel, Obama. Sunt nume amuzante, dar am multi prieteni care au dat aceste nume animalelor lor!

| danyelle_5059 a răspuns:

Ce rasa draguta love struck pai i-ai putea spune dixie, berry, st o sumedenie de nume laughing) eu am un caucazian femela pe care o cheama Eva deci acum depinde de tine multe nume sunt frumoase big grin

| Ella5637 a răspuns:

Max, Tedi, Rocky, Roco, Rexy