| catalinhotic a întrebat:

Oare cat sta testoasa mea pe uscat? eu am broasca testoasa de florida (PUI). Raspunsul castigator ia funda!

1 răspuns:
| Liiiax99 a răspuns:

Am descoperit ca testoaselor le place sa faca miscare asa ca daca ai posibilitatea le poti lasa pe uscat sa se „plimbe".Ai grija sa le supraveghezi pentru a fi sigur ca nu li se poate intampla nimic (le place sa se bage in cele mai neasteptate locuri asa ca sa nu fi surprinsa cand le vei gasi urcate pe cine stie unde). Deci cred ca v-a sta cat v-a vrea ea, nici mult dar nici putin.