| anonim_4396 a întrebat:

Of...imi doresc ff. mult un catel, dar parintii mei mai ales mama nu ma lasa, si as vrea sa-mi spuneti si mie daca stiti niste rase mai speciale si de rasa mica, sa nu fie foarte mari! Trimiteti-mi imagini, informatii, orice accept! Multumesc anticipat!big grin

Răspuns Câştigător
| JennyBerry a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/imgres

Aici este un site cu si numai despre catei [ nici pe mine nu ma lasa paritii cu catei, in schimb am avut ed toate;)) ] p. s Incearca o pisicuta. Daca ai pet shopuri la tine in oras du-te si intreaba daca nu au pisici de adoptat, fara niciun ban :)

7 răspunsuri:
| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

Eu am shih-tzu este micut dragut nu ii pica parulhappy big grin este foarte jucausalaughing usor de dresat, dupa cateva saptamani daca o obisinuiesti sa o duci dimineata cand vi de la scoala(2-3) si mai spre seara afara nu-ti mai face in casahappy a mea are 5 luni si nu mai imi face in casa de la 3 lunihappy si eu am cumparato de cand avea 2 lunihappy...Sau iti recomand un yorkshire este si mai micut doar ca e cam schilod... happy uitete la poza meahappy aia e catzelusahappy

| Zoet a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri!big grin

| cristyna13 a răspuns:

Stiu te inteleg nici pe mine nu ma lasa dar mi-au promis ca imi cumpara braoscute testoase.pai eu as alege bishon pentru ca sunt micuti si usor de intretinut

| ciprian112 a răspuns:

Un bichon cred ca este ceea ce cautibig grin.este mic, usor de intretinut, jucaus.

| miumiu a răspuns:

Un bichon, tekel, chiwawa(chel, cu par mediu sau lung)Yorker etc.

| GIGI1234 a răspuns:

Buna.Si mie mi-a trebuit un caine acum 7 luni... dar pana la urma mi l-au cumparat.este un caine de talie MARE-cane corso (dar eu sunt baiat,).=>Ok.eu pierdeam vremea cu tatal meu si ii tot spuneam ceva de genu "ce tare ar fi daca" "mi-ar placea" "teroggg" si chestii de genul asta => daca esti fata : bichon (decare vrei... yorkshire terrier(toate fetele de pe strada au unu mai nou.)