| OMicaRebela666 a întrebat:

Ok,deci,o sa iasa rau punand intrebarea asta,dar o prietena de a mea se juca cu un caine,si cainele ala idiot a vrut sa se imperecheze cu ea =]]]]
I-am zis ca n-o sa se intample nimic,insa nu m-a crezut, credea si inca mai crede ca o sa NASCA CATEI.M-a rugat sa postez eu intrebarea pe TPU, pentru ca ea nu are cont.Va rog sa nu va luati de mine ci doar sa raspundeti, CA MA BATE LA CAP!
Please, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca doar a vrut, nu se intampla nimic, daca a si avut sex, s-ar putea sa faca catei! happy