| WADS2000 a întrebat:

Bună ziua. De duminica am văzut câinele(femela Rottweiler ) ca vrea sa se împerecheze. Ieri am dus-o la un caine tot rottweiler mai departe de casa. Când am ajuns i-am lăsat liberi prin curte pe amândoi. Ea nu a acceptat sa se împerecheze și era agresiva cu ea. Am venit acasa cu ea. Acasă mai am un caine dar nu de rasa. Cu el a vrut sa se împerecheze. De ce nu a vrut la câinele celelalt?

1 răspuns:
| caroline27 a răspuns:

Probabil cainele nu era in toane bune.Ori era ranit.Ori, nu stiu. Cred ca ar fi mai bine sa mergeti primavara. happy