| iancuflorin a întrebat:

Papagalii mei sunt foarte iubareti, dar vor constientiza singuri ce vreau(sa ii imperechez)

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Se vor împerechea şi fără să conştientizeze ce vrei tu să faci. Sunt papagali.

Care e întrebarea?

| AnonimKidd a răspuns:

Cumpara-le un cuib.

| Chillcs a răspuns:

Nu vor face pui niciodata, poate nici oua daca nu au o cusca separata in care sa nu intre deloc lumina. Si chiar daca faci asta, sunt sanse ca femela sa nu cloceasca ouale.

| Negativu01 a răspuns:

Da si ce e in neregula.Ai ceva de intrebat?

| robert1236 a răspuns:

Pai daca o sa-i imperechezi o sa faca puiuti si daca ai pui va trebui sa ai mai mare grija de ei deci daca ii imperechezi o sa ai o mare responsabilitate pa pa